top of page

מדיניות משלוחים ותקנון לאתר

מבוא

אתר "חמרא" ("האתר") המופעל ע"י יעל קניגספלד ("בעלת האתר") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת יצירות אמנות והזמנת סדנאות ("המוצר").האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין בעלת האתר.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

הרכישה באתר הינה באמצעות פייפאל(PayPal)  בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

מחיר המוצר באתר כולל מע"מ.

בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר המכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית ל"בעלת האתר". ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מבעלת האתר המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לבעלת האתר כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.

במקרה של ביטול העסקה, תחזיר בעלת האתר ללקוח את כספו בניכוי 30% מעלות המוצר כפי שפורסמה באתר.

אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לבעלת האתר, זאת בנוסף לדמי הביטול.

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. בעלת האתר לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

אספקה והובלת המוצר

בעלת האתר תדאג לאספקת המוצרים ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר המכירות, תוך 21  ימי עסקים.

למוצרי קרמיקה אספקת המוצר תעשה תוך 21 ימי עסקים מרגע קבלת התשלום על-ידי בעלת האתר בגין הזמנה מאושרת וכתובה בינה לבין הלקוח המשלם.

בעלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להאריך את טווח ימי האספקה ללקוח במידה וחל עיכוב שלא תלוי בה אלא בגורמים הנלווים להנפקת המוצר. וזאת תוך יידוע הלקוח בהקדם האפשרי על העיכוב.

בעלת האתר לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, אלא אם בחר הלקוח להגיע לאסוף את המוצר בכוחות עצמו מהסטודיו שנמצא במושב ניר עקיבא 55.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל בעלת האתר בטלפון 054-6344081.

אחריות ושירות

בעלת האתר מתחייבת לוודא את שלמותו ואיכותו של כל מוצר הנשלח ללקוחותיה. יחד עם זאת תינתן אחריות למוצר המכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי חברת השילוח אך ורק ביום קבלת המוצר על ידי לקוח.

הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של בעלת האתר ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.

בעלת האתר לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של בעלת האתר.

לקבלת מענה בגין שאלות העולות אודות המוצר יש ליצור קשר עם בעלת האתר בטלפון: 054-6344081.

אבטחת מידע ופרטיות

בעלת האתר "יעל קניגספלד", כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעם בעלת האתר ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא ללקוח את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.

בעלת האתר נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת בעלת האתר ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא בעלת האתר אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

בעלת האתר מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

כפתור "שליחת הזמנה"  יש משום הסכמה לבעלת האתר או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של בעלת האתר. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם חפץ לקוח להסיר בכל עת את פרטיו האישיים מרשימת התפוצה של בעלת האתר יש להתקשר לטלפון054-6344081 באמצעות לחיצה על כפתור "שליחת הזמנה" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של של בעלת האתר " יעל קניגספלד".

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם בעלת האתר.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

משלוח

משלוח מוצרי קרמיקה יחויבו בתוספת דמי משלוח בהתאם למשקלם של המוצרים המוזמנים ובתיאום טלפוני מראש עם הלקוח המזמין.

תהליך ייצור זמן הגעת המשלוח בכל הכתובות חייבות להיות מאושרות על ידי "בעלת האתר".

bottom of page